--->Wyspa-Rp <---

Forum serwera ---> WyspaRP <---

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-08-11 08:57:25

Beziele

Niewolnik

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 6
Punktów :   

Podanie by Beziele

1.Nick : Beziele
2.Imię ; Tomek
3.Wiek : 15
4.Wiek twoje postaci na Serwie : 23
5: Historia twojej Postaci : Ojciec był zwykłym farmerem jak również matka, nie miałem żadnego rodzeństwa jednak chciałem coś osiągnąć. Na powód nie czekałem długo...orki najechały na myrtanę paląc wszystkie wsie po drodze i podbijając miasta. Nie czekałem długo ruszyłem wspomóc rebeliantów walczyłem tam dłuższy czas, walkę bronią dwuręczną poznałem do perfekcji, Jednak Pewnego dnia palladyn przybył do naszego małego obozu i kazał żebyśmy ruszyli do khorinis wspomóc ich straż, Cóż jak zwykle wpadło na mnie jak dopłyneliśmy do khorinis od razu dołączyłem do straży i wspieram ich jak mogę.
6.( co być zrobił jak by ktoś robił DM pod Gospodą ) : Ostrzegam i kickuje, i tak DM w gospodzie robią tylko dzieci i DM'owcy, 3 kicki = ban
7.Czemu akurat ty :Dobra...Dobija mnie ten DM który jest dzień w dzień....i masa cheatów...na mnie crashe działają z dosyć dużym opóźnieniem wiec moge zawsze takiego delikwenta zbanować.A co do Dm'u np. dziś wbiłem sobie na serwa, jedna osoba robi DM, no cóż odpieramy ją lecz po jakimś czasie każdy zaczął wchodzić na klasy namiestnika i robić DM(właśnie przez to teraz napisałem podanie)
8.czy Miałeś już Moderatora na innych Serwach i podaj na jakich : Teraz się rozpisze(i tak większość zapomnę) KhorinisRP, Życie w śedniowieczu, w cieniu mordoru, plmysteriousislandrp, plkhorinispartyrp, historia khorinis rp,
i jeszcze kilka których nazwy nie moge sobie przypomniać(mam ten ponad 8 miesięczny straż w gmp więc tego nie spamiętam...)


(Z góry przepraszam za brak dużej litery w słowie Khorinis, po prostu nie chciało mi się )

Offline

 

#2 2012-08-12 10:02:49

 Krzywo

Dowódca Najemników

Skąd: masz ten miecz?
Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 167
Punktów :   

Re: Podanie by Beziele

Jestem na tak. Historia całkiem interesująca i da się ją czytać (nie to co u Maltana), widzę cię na servie i to dość często, długo byłeś modem, więc na pewno wiesz o co biega


Nick: Krzywo
Wiek w RP: 19 (cofam to z 16 )
Klasa: Dowódca Najemników
Cele życiowe: Znaleźć żonę, wartość poszukiwania wynosząca 10 mln lub więcej, pomścić Pra Dziadka

Offline

 

#3 2012-08-12 15:52:55

Germaz

Mieszkaniec Wyspy-RP

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 47
Punktów :   

Re: Podanie by Beziele

ja też jestem na TAK


http://i46.tinypic.com/2n0n539.png

Offline

 

#4 2012-08-13 09:55:08

Hatake

Niewolnik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie by Beziele

i ja jestem na tak.

Offline

 

#5 2012-08-27 19:36:29

Kasia

--->Wyspa-Rp<----

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 68
Punktów :   

Re: Podanie by Beziele

Na w cieniu mordoru nie miałeś ale i tak jestem na TAK


Imie:Kasia.Wiek:23lata. Zawód:Najemnik.Majątek:Wszystko co znajdzie i jej cały alkohol rzecz jasna.
Najwięksi Wrogowie:Dejmos,Vultus.Szef:Krzywo. Charakter:Wojownicza pijaczka nie da sobą pomiatać. Rodzina:Harley.Poszukiwana:89%.Cele Życiowe:Zabicie Dejmos'a i Vultusa.Zostanie Dowódczynią Najemników.Trzeźwość:Do 20butelek. Silniejsza od:Alostor.Wygląd:10\10.Dom:Sklep Rybaka.

Offline

 

#6 2012-08-27 23:30:06

Zjawa

Nowy na Wyspie-Rp

Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podanie by Beziele

Jeżeli już to też jestem na TAK.
Chociaż... jesteś czasem irytujący, przemądrzały...
"gospodzie robią tylko dzieci i DM'owcy" tym chcesz przekonać?
Pamiętaj idę głosem ludu...

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
KvalitnĂ­ betonovĂŠ nĂĄdrĹže a jĂ­mky Blansko