--->Wyspa-Rp <---

Forum serwera ---> WyspaRP <---

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-09-12 17:00:20

Kasia

--->Wyspa-Rp<----

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 68
Punktów :   

Podanie na Moderatora Serwera

1.NIK :Kasia(Katarina)
2.Imię :Kasia
3.Wiek :15
4.Wiek twoje postaci na Serwie : 23
5: Historia twojej Postaci : Była najemniczką nigdy nie widziała swych rodziców.Mieszkała w CapeDun Jej brat Harley był ich dowódcą więc zawsze miała luźną pracę.Pewnego razu zaatajkowali Buntownicy z Reddock ale ona nie walczyła...ale sie schowała w stogu siana gdy było po walce zobaczyła swego brata był ranny lecz blisko śmierci Wzięła go i poszła z nim do Geldern tam go uzdrowiła i uświadowmiła sobie że,chowanie sie nic jej nie da lepiej jest walczyć za osoby które sie kocha.
6.( co być zrobił jak by ktoś robił DM pod Gospodą ) :Upomnienie jak nie przestanie kick.
7.Czemu akurat ty : Ponieważ jestem bardzo często na serwerze.I np. dzisiaj byli cziterzy i co...nic nie mogliśmy zrobić.
8.czy Miałeś już Moderatora na innych Serwach i podaj na jakich : Otóż jeszcze nie miałam ale myślę że, sie dobrze spisze.


/pisze to o 3rano więc mogą być błędy


Imie:Kasia.Wiek:23lata. Zawód:Najemnik.Majątek:Wszystko co znajdzie i jej cały alkohol rzecz jasna.
Najwięksi Wrogowie:Dejmos,Vultus.Szef:Krzywo. Charakter:Wojownicza pijaczka nie da sobą pomiatać. Rodzina:Harley.Poszukiwana:89%.Cele Życiowe:Zabicie Dejmos'a i Vultusa.Zostanie Dowódczynią Najemników.Trzeźwość:Do 20butelek. Silniejsza od:Alostor.Wygląd:10\10.Dom:Sklep Rybaka.

Offline

 

#2 2012-09-12 18:07:51

 Fisiel

Moderator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 161
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Serwera

Jestem na wielkie Nie!!.  Powód..  prosty i bardzo tobie znany


Fuck
You !!!

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Modern Apartment near Offenbach in Seligenstadt