--->Wyspa-Rp <---

Forum serwera ---> WyspaRP <---

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-08-14 20:41:06

 DarK

Nowy na Wyspie-Rp

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Team Speak 3 Wyspa-Rp

Załatwiłem server Team Speak 3 dla Wyspy-Rp.Jest to program który umożliwia wspólne rozmowy podczas gry (jest mniej pisania).Stworzylem rangi jakie sa na servie i kazdy jakas dostanie a osoby wyrozniajace sie dobrym zachowaniem dostana VIPA.


Jak pobrac Team Speaka? oto Link http://www.teamspeak.com/?page=downloads  wybieramy wersje swojego systemu pobieramy i instalujemy.

Pierwsze Uruchomienie-Podczas pierwszego uruchomienia programu wyskoczą nam podstawowe rzeczy które trzeba skonfigurowac by poprawnie korzystac z programu.Ustawiamy miedzy innymi swoj nick,sprawdzamy czy mikrofon dziala poprawnie itp.Czas na wejscie na server.

Aby wejsc na server w oknie programu wciskamy na górze connections nastepnie connect server adress wpisujemy ip naszego servera team speak  91.204.162.105:10000  nickname swój nick z gry password zostawiamy puste i naciskamy Connect po czym zostaniemy polaczeni z serverem Team Speak.

@!UWAGA!@ pierwsze 5 osób na team speaku które do mnie napiszą otrzymają VIPA na zawsze.

Życzę przyjemnej atmosfery pozdrawiam DarK


Dark-Arcy Mag Ognia,Głowa Klasztoru

Jeżeli masz sprawę dotyczącą Klasztoru lub coś złego dzieje się na serverze NAPISZ DO MNIE

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania