--->Wyspa-Rp <---

Forum serwera ---> WyspaRP <---

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-08-10 16:48:36

Maltan

Nowy na Wyspie-Rp

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 32
Punktów :   

Podanie na Moderatora Serwera <Maltan>

1.Nick:Maltan
2.Imię:Kacper
3.Wiek:17
4.Wiek postaci na serwerze:21 ( Orkowie żyją 3 razy dłużej od ludzi )
5.Historia postaci:Jest to Ork zrodzony z miłości Urub Szaby i Urub Kara jako młody ork trenował w ukryciu przed plemieniem magię ludzi , wyznawał kult Innosa,który był zabroniony ponieważ orkowie wyznają Beliara. W swojej dziedzinie doszedł do perfekcji w wieku 14 lat ( był dość młody jak na orka ) został przyjęty do grupy zwiadowców dzięki wpływom Ojca Urub Kara. Już w pierwszej misji wykazał się odwagą i męstwem pokonując grupę ludzi na północy , którym przewodził niejaki Sylwio . Ludzie w pośpiechu zostawili bardzo cenny artefakt zwany ShaBaNakk była to pradawna broń używana przez starożytnych orkowych szamanów , wyglądem różniła się do Grachtnakk lecz młody ork postanowił wyuczyć się walki tą bronią. W szybkim czasie rozpracował hieroglify zapisane w starożytnym orkowym języku i zaczął trening w ukryciu przez towarzyszami. Stacionowali tam przez niecały miesiąc w tym czasie młody ork nauczył się podstawowych zaklęć używanych przez tą broń. Gdy mieli już wracać na południe zaatakowali ich ludzie było ich pełno , był to Sylwio wraz ze swoją bandą. Ludzie mieli przewagę liczebną lecz młody ork , wahając się wyjął swoją broń nie znając jej prawdziwej mocy i użył ... rozbłysło światło stracił nad sobą panowanie moc z ShaBaNakk przejęła nad nim kontrolę wszystkie strzały się od niego obijały, miecze pękały, a magia była bezskuteczna ludzie nie wiedzieli co się dzieje dlaczego nie mogą go zabić a tym bardziej trafić. Młody ork jednym ruchem ręki spalił połowę armi Sylwio , po czym dalej nic nie pamiętał. Nagle obudził się , jest kaplicy jego broń leży przy nim a w około Szamani którzy się modlą. Nie wiedząc co się stało pyta jednego z Szamanów. Okazało się że moc , która była zapieczętowana w tej broni była mocą wszystkich NAJSILNIEJSZYCH szamanów z każdej wioski, a zapieczętowanie miało miejsce niedługo po tym jak Adanos stworzył świat ,Innos ludzi a Beliar Orków. Szamani mieli wtedy tak wielką i niewyobrażalnie zbliżoną do boskiej moc że nie potrafili tego opisać słowami . Nasz młody ork stał się Półbogiem pół Orkiem, zaczął odbywać się kult jego boskości . Lecz nie mogąc wytrzymać tego kim się stał uciekł w nocy ogłuszając strażników . Uciekł na tereny ludzi gdzie dzięki swoim zdolnościom nabytym podczas bycia zwiadowcą słuchał i uczył się mowy ludzkiej. Pewnego razu gdy używał czarów Innosa zauważył go jeden z arcykapłanów Mag Ognia , najwyższy w hierarchii Arcy kapłan który początkowo mając na celu zabicie Orka podszedł bliżej , a jak bardzo się zdziwił słysząc jak ork przemawia do niego ludzkim głosem. Nie pytając więcej wyczuł w głosie orka przyjaciela oraz wolę ognia , którą mają wszyscy wielcy Kapłani. Zaprowadził go do Świątyni Innosa gdzie wszyscy byli przeciwni temu aby Ork z nimi mieszkał, lecz Arcy kapłan nakazał im żyć z tym orkiem i traktować go jak człowieka. Ork pracował ciężko wraz z ludźmi ukrywając  swoją boską moc. Lecz pewnego wieczoru gdy używał magi z 10 kręgu którą mogli używać tylko bogowie Arcymag się przeląkł jego mocy i próbując to z nim wytłumaczyć ork uciekł w strachu i schował się w podziemiach Świątyni, gdzie niechcący opierając się o lampion przesunął go. Otworzyły się ukryte drzwi w półce na księgi, ork nie mając gdzie uciec schował się w ukrytym pomieszczeniu, gdzie ku swojemu zdziwieniu odkrył malowidła naścienne ukazujące orka który przybędzie do Khorinis wraz z wielką mocą i przepędzi zło z tego świata . W tym momencie uświadomił sobie co Arcymag ognia od niego chciał, wybiegł z tego miejsca udając się od razu do kaplicy innosa gdzie spotkał Arcymaga. Ten z uśmiechem powiedział do orka ,,Czy chciałbyś przyjąć święcenia kapłańskie? " ork bez zastanowienia się zgodził . I od tej pory zyskał szacunek wśród ludzi z Klasztoru , zasiadając jako nowy Arcymag Ognia , Czekając na swoje przeznaczenie.
6. Jakby ktoś robił DM pod Gospoda dałbym ostrzeżenie a za drugim razem Kick+ostrzeżenie trzeci raz Ban na dzień.
7.Potrafię zarządzać ludźmi , jestem urodzonym przywódcą i sądzę że sprawdzę się w tej funkcji doskonale.
8.Nie, nie miałem jeszcze żadnego Moderatora na grze Gothic ( tzn. na tym modzie ) ale miałem na wielu innych grach i mam duże doświadczenie zawodowe

P.S.
Nazwy użyte do historii są wzięte z Gothic.wikia.com

Offline

 

#2 2012-08-10 22:22:04

 Krzywo

Dowódca Najemników

Skąd: masz ten miecz?
Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 167
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Serwera <Maltan>

Hmm. jestem raczej na nie. Ile grasz na serwie? 4 dni? Historia tak długa że nie chce mi się czytać. Nie jestem pewny, ale w GMP nie ma czegoś takiego jak ban na 5 min, 10 czy ileś tam jest ustalone przykładowo, że ban jest na 3h albo 45min (Zależy chyba jak ustali admin) i wtedy gracz dostaje na taki czas (więcej ani mniej się nie da) można jedynie dac jeszcze perma komendą /saveban czy jakoś tak. Nie znasz się za bardzo na tym. Spróbuj założyć server testowy tak dla siebie i naucz się trochę o modowaniu w GMP.

Ogólnie jestem na NIE


Nick: Krzywo
Wiek w RP: 19 (cofam to z 16 )
Klasa: Dowódca Najemników
Cele życiowe: Znaleźć żonę, wartość poszukiwania wynosząca 10 mln lub więcej, pomścić Pra Dziadka

Offline

 

#3 2012-08-10 22:34:37

Germaz

Mieszkaniec Wyspy-RP

Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 47
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Serwera <Maltan>

ja też JESTEM NA NIEE


http://i46.tinypic.com/2n0n539.png

Offline

 

#4 2012-08-10 23:01:04

Urug Aghbar

Niewolnik

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Serwera <Maltan>

Pisanie jestem na nie i

Krzywo napisał:

Historia tak długa że nie chce mi się czytać.

To tylko mówi że sie wam nie chce pisać.

Offline

 

#5 2012-08-11 09:04:15

 Fisiel

Moderator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-08-08
Posty: 161
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Serwera <Maltan>

Jestem na nie ;(


Fuck
You !!!

Offline

 

#6 2012-08-11 11:24:14

Indy

Niewolnik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Serwera <Maltan>

Jestem na tak.

Offline

 

#7 2012-08-28 16:42:41

Kasia

--->Wyspa-Rp<----

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 68
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Serwera <Maltan>

Indy ma 1post sądze że 2 konto albo co ale jestem na nie


Imie:Kasia.Wiek:23lata. Zawód:Najemnik.Majątek:Wszystko co znajdzie i jej cały alkohol rzecz jasna.
Najwięksi Wrogowie:Dejmos,Vultus.Szef:Krzywo. Charakter:Wojownicza pijaczka nie da sobą pomiatać. Rodzina:Harley.Poszukiwana:89%.Cele Życiowe:Zabicie Dejmos'a i Vultusa.Zostanie Dowódczynią Najemników.Trzeźwość:Do 20butelek. Silniejsza od:Alostor.Wygląd:10\10.Dom:Sklep Rybaka.

Offline

 

#8 2012-08-28 16:43:48

Kasia

--->Wyspa-Rp<----

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 68
Punktów :   

Re: Podanie na Moderatora Serwera <Maltan>

Okowie nie wyznają beliara gdybyś pograł troche w Gothic I Byś wiedział...


Imie:Kasia.Wiek:23lata. Zawód:Najemnik.Majątek:Wszystko co znajdzie i jej cały alkohol rzecz jasna.
Najwięksi Wrogowie:Dejmos,Vultus.Szef:Krzywo. Charakter:Wojownicza pijaczka nie da sobą pomiatać. Rodzina:Harley.Poszukiwana:89%.Cele Życiowe:Zabicie Dejmos'a i Vultusa.Zostanie Dowódczynią Najemników.Trzeźwość:Do 20butelek. Silniejsza od:Alostor.Wygląd:10\10.Dom:Sklep Rybaka.

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
KvalitnĂ­ betonovĂŠ nĂĄdrĹže a jĂ­mky Blansko