--->Wyspa-Rp <---

Forum serwera ---> WyspaRP <---

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-08-18 21:01:04

 SebaLP1996

Niewolnik

Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 2
Punktów :   

Nowicjusz

Nick: Aika_Uchiha
Imię: Sebastian
Wiek: 16
Skype: brak
Gadu-Gadu: brak
Ilośc czasu jaką możesz poświęcic dziennie na grę: od 2 do 4 h
Dlaczego chcesz do nas dołączyc?: OOC- Zawsze fascynowała mnie w grach magia i odgrywanie maga dobrze mi wychodzi IC - Marzę o tym aby zwalczać zło i podtrzymywać równowagę między dobrem a złem w szeregach magów wody.
Ile grasz już w Gmp?: 3 dni
Jak ogarniasz zasady RP (0/10)?: grałem na wielu serverach RP w GTA SA i myślę że 9/10

KRÓTKA BIOGRAFIA POSTACI: Aika pochodzi z Myrtany z bardzo szanowanej szlacheckiej rodziny Uchiha. Mimo dorastania w luksusie Aika nie miał prostego dzieciństwa. Kiedy miał  sześć lat jego rodzina została oskarżona o spisek przeciw królowi Robharowi II. Król rozkazał zabicie wszystkich członków rodu Uchiha. Jedynie Aika i jego brat Xardas ( jest nowicjuszem w klasztorze ) przeżyli. Kiedy Aika kończył 20 lat został niewinnie skazany na pobyt w kolonii karnej w Khorinis. Po wielu próbach ucieczki wraz ze swymi dwoma przyjaciółmi zbiegł z kolonii. Czteroletni pobyt w koloni zmienił jego pogląd na świat. Zapragnął zwalczania zła dobrem i utrzymywanie równowagi między tymi stronami. Postanowił zostać sługą Adanosa, magiem wody. KONIEC


Aika Uchiha - wiek 21 - nowicjusz w klasztorze -

ŻYCIOWY CEL- Zostać Magiem Wody i żyć w harmonii między złem a dobrem i podążać za głosem Adanosa.

Offline

 

#2 2012-08-18 23:51:04

KoX94

Nowy na Wyspie-Rp

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 21
Punktów :   

Re: Nowicjusz

jestem na tak,czekamy na Dark'a


Wszelkie sprawy Klasztoru kierować do mnie i do Dark'a.
http://img217.imageshack.us/img217/5894/sygnaturar.png

Offline

 

#3 2012-08-19 00:50:37

 DarK

Nowy na Wyspie-Rp

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Nowicjusz

tak witamy w Klasztorze


Dark-Arcy Mag Ognia,Głowa Klasztoru

Jeżeli masz sprawę dotyczącą Klasztoru lub coś złego dzieje się na serverze NAPISZ DO MNIE

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Палестинская Территория