--->Wyspa-Rp <---

Forum serwera ---> WyspaRP <---

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-08-17 12:20:02

Ur-Krush

Moderator

44278760
Call me!
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 36
Punktów :   

Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

Dobra tu pisać swoje podanie o Nadzorce Kamieniołomu . W podaniu mają być następujące rzeczy .

1.Nick -

2.Wiek-

3.Imię -

4.Poziom RP-

5.Ile możesz poświęcić czasu na serwerze -

6.Dlaczego ty ? -

7.Co zrobisz jak niewolnicy nie będą chcieli pracować ? -

8.Krótka historia zostania Nadzorcą Kamieniołomu -


Gdzie jest Ninja ?

Offline

 

#2 2012-08-17 12:30:07

Sokaris

Nowy na Wyspie-Rp

39844733
Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

1.Nick -Sokaris

2.Wiek-13 lat

3.Imię - Grzesiek

4.Poziom RP-duży

5.Ile możesz poświęcić czasu na serwerze -3-6 godz dziennie

6.Dlaczego ty ? - Jestem ogarnięty i mam doświadczenie

7.Co zrobisz jak niewolnicy nie będą chcieli pracować ? - Będę dawał im szanse wyboru praca lub śmierć

8.Krótka historia zostania Nadzorcą Kopalni - żeby zostać nadzorcą musiałem przejść mase prób i zadań w nie których było zagrożone moje życie dziesiątki godzin spędzone w kopalniach przy pilnowaniu niewolników polowanie na różnorodne gatunki bestii czyhających w lasach aż w końcu nadszedł ten dzień.Dzień mojego awansu.

Ostatnio edytowany przez Sokaris (2012-08-17 12:39:57)


__________________
Nick:Sokaris
Ranga:Zarządca kopalni orków
serwer:WyspaRP

Offline

 

#3 2012-08-17 12:45:31

Ur-Krush

Moderator

44278760
Call me!
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

Sokaris jesteś przyjęty. Gratuluje możesz zacząć grać jako Nadzorca Kamieniołomu.


Gdzie jest Ninja ?

Offline

 

#4 2012-08-17 12:48:24

Sokaris

Nowy na Wyspie-Rp

39844733
Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

Dziękować(xD)


__________________
Nick:Sokaris
Ranga:Zarządca kopalni orków
serwer:WyspaRP

Offline

 

#5 2012-08-17 12:54:54

Szomar

Niewolnik

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

1.Nick - Szomar

2.Wiek - 13 lat

3.Imię - Łukasz

4. Poziom RP - 3/4

5.Ile możesz poświęcić czasu na serwerze - 5 godz dziennie

6.Dlaczego ty ? - Dlatego że jestem doświadczony graczem

7.Co zrobisz jak niewolnicy nie będą chcieli pracować ? - Walnąć ich kilka razy batem

8 Krótka historia zostanie Nadzorcą Kopalni - żeby zostać Nadzorcą Kopalni musiałem wiele godzin pilnować niewolników , dostawać różne trudne zadania , musiałem wyśledzić zbiegłych niewolników z kopalni , aż w końcu dostałem szanse na awans.

Offline

 

#6 2012-08-17 13:02:24

 Rekeor

Naczelny gad

39799352
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

1.Nick - Rekeor

2.Wiek- 12 lat

3.Imię - Artur

4.Poziom RP- Duży

5.Ile możesz poświęcić czasu na serwerze - 2-6 godzin w ciągu dnia

6.Dlaczego ty ? - Mam doświadczenie w RP wiem co to OOC i IC oraz jestem ogarnięty i potrafię dowodzić

7.Co zrobisz jak niewolnicy nie będą chcieli pracować ? - Bić

8.Krótka historia zostania Nadzorcą Kamieniołomu - Musiałem przechodzić wiele zadań w których prawie zginąłem, długo pilnowałem niewolników, brałem do niewoli ,polowałem na bestie ,aż nadszedł dzień mojego awansu.

Offline

 

#7 2012-08-17 13:31:04

 Garreth

--->Wyspa-Rp<----

20903647
Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

1.Nick - Garreth

2.Wiek- 17 lat

3.Imię - Michał

4.Poziom RP-  9/10

5.Ile możesz poświęcić czasu na serwerze - 3-6 godzin dziennie w wakacje, podczas roku szkolnego trochę mniej ;D

6.Dlaczego ty ? - Mam doświadczenie, dobrze odgrywam rp, mam zdolności przywódcze

7.Co zrobisz jak niewolnicy nie będą chcieli pracować ? - Dam im wybór, ale pracujesz, ale giniesz, ale będę się starał jak najlepiej zachecic nowych do pracy.

8.Krótka historia zostania Nadzorcą Kamieniołomu - Od dziecka miałem styczność z niewolnikami, patrzyłem na mojego wodza jak się z nimi obchodzi, co zrobić aby byli posłuszni i pracowci. Kiedy byłem starszym orkiem Herszt wyruszył na wyprawę wojenna przeciw Rhobarowi, wtedy po raz pierwszy miałem styczność z człowiekiem. Minęło wiele czasu zanim nauczyłem sie ich języka, ale przez te wszystkie lata nauczyłem się  że ludzi to wredne i przebiegłe stworzenia, które trzeba trzymac krótko.


http://www.mobiletoones.com/downloads/wallpapers/iphone_wallpapers/preview/53/43033-girl-and-guitar.jpg

Offline

 

#8 2012-08-17 17:53:29

Sokaris

Nowy na Wyspie-Rp

39844733
Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

LOL?


__________________
Nick:Sokaris
Ranga:Zarządca kopalni orków
serwer:WyspaRP

Offline

 

#9 2012-08-17 20:20:07

Ogar

Niewolnik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

1.Nick - Ogar

2.Wiek- 15 lat

3.Imię - Igor

4.Poziom RP-  10/10

5.Ile możesz poświęcić czasu na serwerze - 4-6 jak jestem

6.Dlaczego ty ? - Mam doświadczenie, dobrze odgrywam rp, mam zdolności przywódcze

7.Co zrobisz jak niewolnicy nie będą chcieli pracować ? - Dam im wybór, ale pracujesz, ale giniesz, ale będę się starał jak najlepiej zachecic nowych do pracy.

8.Krótka historia zostania Nadzorcą Kamieniołomu - Urodziłem sie jako wyrzutek rodzice Krush-Marock i Krush-morra nie chceli mnie w rodzinie tak wiec dorastałęm sam aż pewnego dnia spotkałem ur-krusha
przyjął mnie do siebie

Offline

 

#10 2012-08-17 22:38:31

Ur-Krush

Moderator

44278760
Call me!
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

Gratuluję Ogar . Zostajesz Nadzorcą na probe .


Gdzie jest Ninja ?

Offline

 

#11 2012-08-29 10:12:17

Ur-Krush

Moderator

44278760
Call me!
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

Odrzucam podanie z byt krótkie


Gdzie jest Ninja ?

Offline

 

#12 2012-08-29 17:06:42

MadMikeX

Niewolnik

Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

1.Nick - MadMikeX

2.Wiek -14 lat

3.Imię - Michał

4.Poziom RP - 9,5 / 10

5.Ile mogę poświęcić czasu - 1-3 godziny na tygodniu, 3-5 w weekend

6.Dlaczego ja? - dobrze odgrywam role, znam sposoby dogonienia uciekunierów

7.Co zrobisz jak niewolnicy nie będą chcieli pracować ? - Będę ich zachęcał bez przemocy, chyba ze zaczną walczyć i uciekać

8. Krótka historia zostania Nadzorcą Kamieniołomu - Byłem najemnikiem. Doświadczonym. Rok temu spotkałem jakiegoś czarnoksiężnika. Poprosił mnie o pomoc w znalezieniu drogi do miasta. Oczywiście zgodziłem się. Kiedy doszliśmy na miejsce, zaprosił mnie na herbatę. Po długiej podróży chętnie na to przystałem. Kiedy tylko wszedłem do jego wieży - zamienił mnie w orka i teleportował magią do zupełnie innej krainy. Znalazłem ten obóz i zostałem ciepło przyjęty. Stanałem przed przywódcą - Ur-Krushem i mianował mnie na Nadzorce Kamieniołomu.

Offline

 

#13 2012-08-29 17:10:58

Ur-Krush

Moderator

44278760
Call me!
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

Gratuluje zostajesz przyjęty nie zawiedź mnie .


Gdzie jest Ninja ?

Offline

 

#14 2012-08-29 19:27:31

Ass

Niewolnik

Call me!
Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

Nie wiem, czy są jeszcze wolne miejsca, ale... Jeśli nie, po prostu odrzućcie ;P

1.Nick - (MRP)Ass

2.Wiek- 14

3.Imię - Michał

4.Poziom RP- 9/10 - Bardzo dobry, mam w tym doświadczenie... Duże...

5.Ile możesz poświęcić czasu na serwerze - Dziennie co najmniej godzinę, ale będę dużo częściej, do około 5 godzin, więc średnio 2-4 h

6.Dlaczego ty ? - Więc... Jestem doświadczony jeśli chodzi o grę Role Play, jakże i odgrywanie różnorodnych akcji na każdy temat. Potrafię wymyślać bardzo ciekawe tematy i rozwiązania różnych problemów, a także zachęcać innych do odgrywania. Mam tak samo nawet dobre doświadczenie jeśli chodzi o odgrywanie orka. Na serwerze siedzę dosyć często, teraz kiedy są wakacje. W czasie szkoły też będę miał ten czas, ale zwykle po południu. Jeśli mam napisać coś jeszcze, to napiszę.

7.Co zrobisz jak niewolnicy nie będą chcieli pracować ? - Jest na to wiele sposobów. Na początek dam im wybór: Będziesz pracować, czy chcesz zginąć i zostać zjedzony? Jeśli wybierze pracę i dalej nie będzie chciał pracować to zastosuję karę cielesną w postaci batów lub uderzenia z pięści. Jeśli i to nie podziała to zastosuję oczywiście tortury i śmierć. Oczywiście ważne jest też zachęcanie ich do pracy i to będę robił.

8.Krótka historia zostania Nadzorcą Kamieniołomu - Ork Ass był od dawna wojownikiem w dalekich i wielkich bitwach u boku największych przywódców. Walczył w Faring, Varancie i pod Geldern. Jednak pewnego dnia bitwa w Khorinis nie przyniosła wyczekiwanego rezultatu. Jego towarzyszę zostali zabici lub zniewoleni. On został niewolnikiem u boku ludzi króla w mieście. Pracował tam przez wiele lat, pomagał przy budowie statków, noszeniu ciężkich towarów czy napędzaniu narzędzi. Jednak pewnego dnia, kiedy strażnicy pobiegli na bitwę, on postanowił uciec. Udało mu się to, zdołał powalić strażnika przy bramie i uciekł. Jednak nie wiedział, co zrobić, bo od kilku lat nie wychodził z miasta. Postanowił włóczyć się po okolicy, w końcu natrafił na orkowe znaki i postanowił tam pobiec. Udało mu się spotkać wiele orków, w tym herszta, który przyjął go na posadę Orkowego Wartownika. Wykonywał wiele różnych zadań ze swoimi braćmi, pilnował niewolników, polował na zwierzynę, więc w końcu herszt postanowił go awansować na Nadzorcę Kamieniołomu.


(MRP)Ass - Ork Nadzorca Kamieniołomu.

Offline

 

#15 2012-08-29 22:08:04

Ur-Krush

Moderator

44278760
Call me!
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: Podanie o Nadzorce Kamieniołomu

Więc podobała mi się Ass twoja historia zostania nadzorcą , podałeś wszystko o co prosiłem . Więc Gratuluje  dostajesz tą posadę nie zawiedź mnie .

Pozdrawia Ur-Krush


Gdzie jest Ninja ?

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie scr rolnicze